آموزش ذخیره مخاطبین موبایل در حساب گوگل و اپل


برای حفظ امنیت بیشتر جهت از دست ندادن مخاطبین موبایل (دفترچه تلفن) در تمامی گوشی های هوشمند اندرویدی و آیفون سرویس های حساب کاربری گوگل و در آیفون iCloud تعبیه شده است. هنگامی که شما حساب کاربری خود را در گوشی اندرویدی خود و یا آیفون خود وارد کردید می بایست از تنظیمات همگام سازی مخاطبین در حساب گوگل و یا iCloud مطمئن شوید.

با ما در آموزش ذخیره مخاطبین موبایل در حساب گوگل و اپل همراه شوید تا از نحوه همگام سازی مخاطبین در حساب کاربری گوگل و اپل آگاه شوید.

نحوه ذخیره مخاطبین موبایل در حساب گوگل (اندروید)

برای ذخیره و یا اطمینان از ذخیره شدن مخاطبین در حساب گوگل یا همان موبایل اندرویدی مراحل زیر را مطابق تصویر دنبال فرمایید.

ابتدا وارد تنظیمات شوید.

سپس وارد Accounts و یا حساب ها شوید.

در ادامه وارد گزینه Google شوید.

در پایان از روشن بودن گزینه People و یا Contacts مطمئن شوید. برای اطمینان بیشتر به تاریخ اپدیت شدن آن دقت نمایید. و اگر تاریخ قدیمی تری نمایش داده می شوید یکبار آن را فعال و غیر فعال نمایید.

تبریک! شما موفق به فعال سازی ذخیره مخاطبین در گوشی اندرویدی (حساب کاربری گوگل) شدید. از این پس تمامی شماره های دفتر تلفن و یا همان مخاطبین شما در حساب کاربری خود ذخیره می شود و هرگز هیچ شماره را از دست نخواهید داد.

نحوه ذخیره مخاطبین موبایل در حساب اپل (آیفون)

برای ذخیره و یا اطمینان از ذخیره شدن مخاطبین در حساب اپل یا همان iCloud در آیفون مراحل زیر را مطابق تصویر دنبال فرمایید.

ابتدا وارد تنظیمات آیفون شوید.

سپس وارد Accounts&Passwords شوید.

در ادامه وارد iCloud شوید.

از روشن بود گزینه Contacts مطمئن شوید.

تبریک! شما موفق به فعال سازی ذخیره مخاطبین در آیفون (حساب کاربری اپل) شدید.

از این پس تمامی شماره های دفتر تلفن و یا همان مخاطبین شما در حساب کاربری خود ذخیره می شود و هرگز هیچ شماره را از دست نخواهید داد.

بیشتر بخوانید:

آموزش کامل ساختن جیمیل در اندروید و iOS

۴ روش افزایش عمر باتری آیفون

فیسبوک توییتر واتس اپ
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.